Gönüllü ve Bağışçı Projeleri

Gönüllü ve Bağışçı Projeleri

  •  Gönüllü çalışmaları
  •  VESİLE insani yardım derneği , tüm faaliyetlerini gönüllülük esasıyla yürütür. Dünyanın dört bir yanında çalışmalarımızı gönüllülerimizle beraber yürütmekteyiz tabi ki bu çalışmalar önce Allah’ın izni sonra gönüllülerimizin istemeleriyledir. Misyonumuza ve vizyonumuza sahip çıkan gönüllülerimizle birlikte 2022 yılından itibaren şubeleşmek hedeflerimizin arasındadır gerekli görünen İstanbul ilçe ve Anadolu bölgelerinde temsilciliklerimizde gönüllülerimizin çalışmalarına düşüncelerine önem vererek yeni projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.
  •  Dünya üzerindeki kalıcı eserlerimizin hepsinin temelinde gönüllülerimiz vardır.
  •  Gönüllülerimiz derneğimizin çalışma alanlarının herhangi birinde görev alıp faaliyetlerimize direkt olarak katılabiliyorlar. Kaynak oluşturmadan acil yardıma sağlıktan tanıtım faaliyetlerine kadar bizlerle beraber iyiliğe adım atabiliyorlar

2020 yılında atacağımız adımların arasında gönüllülerimize ve bağışçılarımızla beraber projeler geliştirmek var. Gönüllü ve bağışçılarımızın oluşturduğu projeleri Yurt içi yardım birimimiz ile değerlendirip hayata geçirme hususunda çalışacağız.

2020 yılına; deprem kontrol merkezi verilerine göre deprem ve doğal afet yılı olarak açıklanasına yönelik bir Gönüllü ve Bağışçı projesi olan, DOĞAL AFETLERE ACİL YARDIM PRJESİYLE bir çok bölgeye hızlı bir şekilde ulaşıp yardım ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bağış Yapın

 

Buraya tetikleyici bir cümle yazılabilir. Buraya tetikleyici bir cümle yazılabilir. Buraya tetikleyici bir cümle yazılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön