Araştırma raporlarına göre dünyamızda 200 milyon yetim çocuk bulunuyor. Dünya üzerinde sokaklarda yaşayan, açlık sınırında bulunan, dilencilik yapmaya zorlanan, organ mafyasının eline düşen, kaçırılarak dilencilik yapmaya zorlanan milyonlarca çocuk var. Çocukların yarısından fazlası sokaklarda yaşıyor ve HER 10 DAKİKADA BİR ÇOCUK AÇLIKTAN ÖLÜYOR.

Derneğimiz, dünyanın her yerinde bulunan bu yetimlere sahip çıkmaya gayret ediyor. Yetimlere destek olmak için, barınmadan sağlığa, eğitimden gıdaya kadar her türlü ihtiyaçları sağlanmaktadır. Ailelerini kaybetmiş olan yetimler için kendini aile ortamında hissetmeleri için yetimhaneler inşa ederek, mümkünse kendi bölgelerinde kendi kültürlerine uygun olarak kimseye muhtaç olmadan yaşamaları sağlamaktayız.

Her yıl 1000 yetime düzenli sponsorluk ve 2400 yetime dönemsel yardım (kırtasiye, bayramlık, pedagog) olarak ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Bağış Yapın

 

Buraya tetikleyici bir cümle yazılabilir. Buraya tetikleyici bir cümle yazılabilir. Buraya tetikleyici bir cümle yazılabilir.

Başa dön